SADA ČITATE
          OBJAVA: 22.10.2017, 16:37h   •   IZMJENA: 22.10.2017, 16:37h   komentara   •     ISPIŠI

Puljanke uspješnije

Ekipa Stipe Bralića još čeka na prvu pobjedu u novoj sezoni. Nije išlo niti u četvrtom pokušaju, na Baldekinu su bile uspješnije igračice Pula Črnja Toursa.

Facebook ŽKK Šibenik Košarkašice Šibenika još čekaju prvu pobjedu: Nije pomogao ni double-double učinak Periše
22.10.2017, 16:37h

Minimalno vodstvo (24:22) imale su gostujuće košarkašice na kraju prve četvrtine. A do poluvremena prednost je postala dvoznamenkasta.

Samo devet koševa primile su Šibenčanke u trećoj četvrtini, zabile čak 25 i s pet koševa prednosti ušli su u deset minuta odluke (62:57).

A tu su gošće napravile nešto slično. Dobile su četvrtinu s 21:8 i upisale konačnu pobjedu.

Klaudia Periša ponovno je bila prvo ime Šibenčanki s 33 koša i deset skokova.