OBJAVA: 21.11.2017, 10:59h   •   IZMJENA: 21.11.2017, 11:09h   komentara   •     ISPIŠI

Ugrabio sedam skokova

Philadelphia uvjerljivo svladala Utah Jazz, Šarić zabio samo pet koševa

Philadelphia 76ers Darija Šarića upisala je u noći s ponedjeljka na utorak pobjedu 107-86 protiv Utah Jazza. Ben Simmons je predvodio Sixerse sa 27 pogodaka, 10 skokova, dvije asistencije i četiri ukradene lopte. Dario Šarić je odigrao 24 minute i upisao pet koševa uz šut iz igre 2/5, sedam skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

Screenshot/Facebook Philadelphia uvjerljivo svladala Utah Jazz, Šarić zabio samo pet koševa
PIŠE M.K./Hina
21.11.2017, 10:59h

Joel Embiid je ubacio 15 koševa za Sixerse uz 11 skokova, što mu je sedmi double-double ove sezone.

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je odigrao još jednu sjajnu utakmicu, jučer je u pobjedi svojih Indiana Pacersa nad Orlando Magicom od  105-97 bio drugi strijelac sa 26 koševa.

Najbolji strijelac Indiane bio je Victor Oladipo koji je utakmicu završio sa 29 koševa i čak sedam ukradenih lopti.

Bogdanović je odigrao 35 minuta i učinku od 26 koševa (šut iz igre 9/15), od čega je pet trica (5/7) dodao sedam skokova i dvije ukradene lopte.

Indiana je jakom obranom prisilila Magic na 22 izgubljene lopte. Obje su momčadi bile izjednačene u prvom poluvremenu, no u drugom se Indiana  (10-8), zahvaljujući obrani, odvaja i ograničava Orlando (8-9) na svega 42 koša u zadnje dvije četvrtine.

U zadnjoj je četvrtini Orlando uspio doći na četiri koša zaostatka, ali onda Indiana pojačava napad i zahvaljujući tricama Bogdanovića i Thaddeusa Younga povećava prednost na 11 koševa.

Kod Orlanda je najbolji bio Nikola Vučević koji je utakmicu završio sa 25 pogodaka, dok je Evan Fournier dodao 16. Mario Hezonja nije ulazio u igru za Orlando.