OBJAVA: 20.02.2018, 17:20h   •   IZMJENA: 20.02.2018, 17:20h   komentara   •     ISPIŠI

U Međugorju

Druga pobjeda Šibenika u pripremama: Celić i Okechukwu 'riješili' GOŠK

U drugoj od dvije utakmice u Međugorju nogometaši Šibenika ostvarili su pobjedu. S 2:0 pobijedili su GOŠK iz Gabele i stigli tako do druge pobjede u sedam prijateljskih utakmica ove zime.

arhiva Druga pobjeda Šibenika u pripremama: Celić i Okechukwu 'riješili' GOŠK
20.02.2018, 17:20h

Od prve je minute Perković na travnjak poslao drugačiju momčad od one koja je istrčala dan ranije protiv Bosne Visoko i doživjela poraz od 5:2. Jedina dvojica igrača koja su igrala i danas i jučer su Maleš i Prince.

Već u desetoj minuti Celić je pogodio mrežu momčadi iz Gabele, a prije odlaska na odmor prednost je povećao Okechukwu.

Sredinom poluvremena zbog ozljede je izašao Šare, a nakon desetak minuta igre trener narančastih u igru je uveo Princea. A na stopersku je poziciji gurnuo Rocu.

Zbog nastupa u U-17 reprezentaciji s momčadi u Međugorju nije bio Marko Bulat, kao i ozlijeđeni Luka Fuštin.

GOŠK (Gabela) – ŠIBENIK 0:2
Strijelci: Celić 10', Okechukwu 43'
ŠIBENIK: Žitnjak, Pecolaj, Vukorepa, Šare (Prince), Musa, Roca, Alispahić, Maleš, Kukec, Okechukwu, Celić.