OBJAVA: 25.09.2017, 16:03h   •   IZMJENA: 25.09.2017, 16:03h   komentara   •     ISPIŠI

Tri etape

Biciklisti vodičkog 'Orlova kruga' proteklog su vikenda vozili tri etape poznate utrke – MTB Parenzana.

arhiva Biciklisti vodičkog 'Orlova kruga' vozili Parenzanu: Roko Fržop treći kod juniora
25.09.2017, 16:03h

Prvog dana, u kratkoj i brzoj etapi, Roko Fržop bio je treći kod juniora, a Ivica Mesarić 12. u kategoriji Elite. U kategoriji Master B Antonio Barišić bio je 16., a Joško Fržop 21.

U Taru se drugog dana vozila nešto duža i teža etapa. Mesarić je bio deveti, R. Fržop šesti, a J. Fržop 15.

Treća, zadnja etapa vozila se u Vižinadi. Na maloj stazi dugoj 54 kilometra nastupio je Roko Fržop. Zauzeo je treće mjesto u kategoriji Juniora i stigao kao prvi Hrvat na maloj stazi.

Na velikoj stazi kao prvi Hrvat stigao je Ivica Mesarić i tako zauzeo 11. mjesto u kategoriji Elite. U kategoriji Master B, koja je vozila veliku stazu maratona, ostvareni su sljedeći rezultati: Joško Fržop 16. mjesto, Zlatko Spahija 21. mjesto, Josip Pelajić 22. mjesto, Roko Roca 23. mjesto, Grgo Franin Pećarica 24. mjesto.

U kategoriji Sport Krste Kursar stigao je sedmi.