OBJAVA: 05.06.2017, 18:10h   •   IZMJENA: 05.06.2017, 18:10h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodni plivački miting 'Mornar 2017.'

U organizaciji Plivačkog kluba Mornar Split održan je međunarodni plivački miting i to zadnji, osmi miting u seriji za 2017. godinu miniGrand Prix Hrvatska za kadete. Nastupilo je 410 plivača iz 22 klubova. Plivački klub Šibenik je nastupio s 12 plivača – 6 plivačica i 6 plivača. U četiri kategorije osvojili su ukupno 5 medalja: 1 zlatnu, 1 srebrnu i tri brončane.

Š. I. Pet medalja za plivače Šibenika u Splitu: S četiri odličja najuspješniji Toni Slavica
05.06.2017, 18:10h

Vrhunska organizacija plivačkog kluba „Mornar“ i odlični rezultati šibenskih plivačica i plivača. Najbolje rezultate postigao je Toni Slavica s osvojenom 1 zlatnom  i  3 brončane medalje.

- U konačnom plasmanu za mini Grand Prix Hrvatska, Dorotea Milić je sa osvojenih 9 bodova zauzela 11. mjesto, Gabriela Roman s 5 bodova 13. mjesto. Kod plivača s osvojenim 51 bodom, Vice Perica je osvojio 7. mjesto – kaže tajnica i trenerica kluba Danira Tepić.

S ovim mitingom završena su kontrolna natjecanja i ulazi se u ljetnu sezonu s regionalnim prvenstvima za seniore 17. lipnja, za dobne kategorije 8. i 15. srpnja, te za početnike 29. srpnja.

Državno prvenstvo je u Rijeci od 23. do 25. lipnja, za kadete 22. -23. srpnja u Sisku i za dobne skupine ml. juniora, juniora i ml. seniora od 29. srpnja do 2. kolovoza u Zagrebu.