OBJAVA: 22.02.2018, 11:13h   •   IZMJENA: 22.02.2018, 11:13h   komentara   •     ISPIŠI

13. kolo A2 Triglav lige

Vaterpolisti Solarisa u Beogradu poraženi od Crvene zvezde

U 13. kolu A2 Triglav lige vaterpolisti Solarisa gostovali su kod Crvene zvezde. Domaćin je bio uspješniji i slavio s 15:10.

Milan Balaban/arhiva Vaterpolisti Solarisa u Beogradu poraženi od Crvene zvezde
22.02.2018, 11:13h

Golijada u prvoj četvrtini, palo je čak osam golova. Komadina i Vlahović dva su puta zabili golove na otvaranju utakmice i Šibenčane dovodili u vodstvo, no, na kraju četvrtine dva gola viška bila su na strani domaćina – 5:3.

Vlahović i Rak dva su puta u drugoj četvrtini Solarisu donijela minus jedan, ali i Nimac golom za 8:7 na poluvremenu.

I treća četvrtina pripala je domaćinima, pa su u zadnji dio ušli s tri gola prednosti – 12:9. A tu su samo još povećali svoju prednost, na konačnih plus pet.

Vlahović je s tri gola bio najefikasniji u šibenskim redovima. Dva gola postigao je Komadina, a po jedan Petković, Nimac, Rak, Pelicarić i Kinturashvili.

U 14. kolu Solaris će u Crnici 3. ožujka ugostiti Valjevo.