OBJAVA: 27.05.2019, 08:35h   •   IZMJENA: 27.05.2019, 08:36h   komentara   •     ISPIŠI

Nastupila bez trenera u kutu

Borkinja šibenskog 'Dalmatina' Snježana Prgomet viceprvakinja Hrvatske u boksu

27.05.2019, 08:35h

Od četvrtka do subote (23.-25.05.) u Zagrebu održano je prvenstvo Hrvatske u boksu za seniorke. Nastupila je i Snježana Prgomet koja je postala viceprvakinja Hrvatske!

Snježana Prgomet, članica kickboxing kluba Dalmatino, nastupila je u konkurenciji do 51 kg i osvojila srebrnu medalju. U završnici prvenstva  je pobijedila protivnicu iz Rijeke, da bi u finalu izgubila sudačkom odlukom od protivnice iz Splita i time postala viceprvakinja Hrvatske.

Njen uspjeh je tim veći jer je na prvenstvo otputovala sama, bez trenera i to nastupajući u sportu koji joj nije bazični, ali je ipak kao i prošle godine pružila odličnu izvedbu.

Za natjecatelje Dalmatina, slijedećeg vikenda je nastup u Omišu, na prvenstvu Hrvatske u full contactu.