OBJAVA: 13.02.2017, 16:02h   •   IZMJENA: 13.02.2017, 16:02h   komentara   •     ISPIŠI

Drugo odličje za klub

Brončana medalja za Judo klub Šibenik: Dora Juroš odlična u Splitu

Š. I. Brončana medalja za Judo klub Šibenik: Dora Juroš odlična u Splitu
13.02.2017, 16:02h

Brončana medalja s judo memorijalnog turnira Drago Krželj u Splitu za Judo klub Šibenik. Osvojila ju je Dora Juroš.

Za judo klub Šibenik su nastupali Dora Juroš (kategorija U-10 do 28 kilog) i Filip Knez (U-12 do 30 kilograma) pod vodstvom trenera Saše Kneza.

Dora Juroš je osvojila brončanu medalju, dok je Filip Knez izgubio medalju iako je lakoćom pobijedio prvu borbu i stekao ulaz u polufinale.

Ovo je druga medalja koji su ovi mali natjecatelji donijeli u Šibenik u kategoriji dječaka/djevojčica i veliki uspjeh za judo klub Šibenik, kao i za sam Šibenik.

- Ovim putem pozivamo i zainteresirane roditelje da pogledaju treninge s djecom i možda dovedu nove male članove i buduće natjecatelje.Treninzi su u popularnom sportskom centru Partizan utorkom i četvrtkom u 19:30 – poručuju iz Judo kluba Šibenik.