OBJAVA: 19.04.2016, 19:04h   •   IZMJENA: 19.04.2016, 19:04h   komentara   •     ISPIŠI

17. Memorijalni turnir poginulim bojovnicima grada Zagreba

Š. I. Četiri odličja za karataše Šibenika: Srebro i bronca za Miletu, bronce za Cvitanović i Orlović
19.04.2016, 19:04h

Članovi Karate kluba Šibenik nastupili su proteklog vikenda na 17. Memorijalnom turniru poginulim bojovnicima Grada Zagreba. Još su jednom ostvarili odlične rezultate nastavivši tako praksu s osvajanjem medalja gdje god nastupe.

Najuspješniji u redovima Šibenčana bio je Toma Mileta koji je osvojio dva odličja: srebro u kategoriji učenika, dok je brončano odličje osvojio u starijoj uzrasnoj kategoriji - mlađi kadeti.

Broncu je osvojila Bruna Cvitanović u kategoriji kadetkinja i Stipe Orlović u kategoriji kadeta.

Na natjecanju je nastupilo 450 natjecatelja iz 53 kluba, a natjecanje je organizirao Karate klub Stijena Zagreb.