OBJAVA: 10.12.2018, 13:17h   •   IZMJENA: 10.12.2018, 13:17h   komentara   •     ISPIŠI

Tri zlata za Jukicu

Dobro odrađen turnir za Karate klub Drniš: Vratili se kući s 12 medalja

Četvero drniških karataša, pojačani Davidom Zoričićem, registriranim u prijateljskom KK Šibenik, su nastupili na karate turniru Shito Ryu kup i ostvarili iznimno neobičan i vrijedan rezultat. Svaki natjecatelj je radio dvije kategorije ali je svaki od njih u svojoj kategoriji osvojio zlato. Osvojili su ukupno 12 medalja.

10.12.2018, 13:17h

Doznajemo od trenera da svačija medalja nije imala isti sjaj za što nisu krivi sami natjecatelji već je to stvar konkurencije. Isti dan se održavao turnir u Sloveniji pa je konkurencija bila slabija.

Ana Marija Jukica je upisala svoj i klupski rekord osvojivši tri zlata. Radila je tri kategorije od kojih ćemo izdvojiti kategoriju mlađih kadetkinja gdje je s tri pobjede s visokim rezultatom bila najbolja. Također u skupini kadetkinja je imala dvije atraktivne pobjede i ovog puta po prvi put pobijedila i nadmudrila bolje i iskusnije protivnice jer je uspjeh i draž natjecanja pobijediti boljega od sebe.

Ivan Baričević je u skupini mlađih kadeta osvojio zlato i pokazao da će se za njega tek čuti. U skupini učenika je u finalu izgubio i osvojio drugo mjesto.

Stipe Mijatović je osvojio zlato u mlađim kadetima i srebro u kadetima. Marko Strunje je osvojio prvo mjesto u mlađim kadetima i treće u kadetima pokazavši hrabrost.

David Zoričić je oskudijevao s protivnicima i morao se zadovoljiti sa samo jednom borbom u juniorima. Nadmoćno je pobijedio je natjecatelja iz Slovenije. Također je nastupio i u katama i osvojio srebro.