OBJAVA: 27.05.2019, 08:42h   •   IZMJENA: 27.05.2019, 08:42h   komentara   •     ISPIŠI

Salona Open

Dvoje mladih judaša Šibenika na postolju: Luci Lokas zlato i bronca, bronca i za Dina Arambašića

27.05.2019, 08:42h

U organizaciji Judo kluba Solin, protekle subote održan je 18. međunarodni judo turnir Salona Open, na kojem se okupilo oko 650 natjecatelja iz 10-ak europskih zemalja. Judo klub Šibenik predstavljalo je četvero natjecatelja od kojih se dvoje vratilo kući s medaljama.

Luca Lokas osvojila je zlatnu medalju, te je nastavila svoj stopostotni niz u kategoriji djevojčica U12 -36 kg, a također je nastupila i u starijoj konkurenciji djevojčica U14 -36 kg, gdje je osvojila brončanu medalju.

Brončanom medaljom okitio se i Dino Arambašić u kategoriji dječaka U12 -27 kg.

Za šibenski klub nastupili su još Filip Knez koji je zauzeo peto mjesto u kategoriji dječaka U14 - 38 kg, te Matej Iljadica koji je ostao bez plasmana.