OBJAVA: 15.09.2014, 09:20h   •   IZMJENA: 15.09.2014, 09:20h   komentara   •     ISPIŠI

Uspjeh karataša Drniša i Šibenika

FOTO Zoričić zlatni, Čatlak srebrna na jakom turniru u Zagrebu

15.09.2014, 09:20h

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan karate spektakl Karate Fest Zagreb 2014. u organizaciji Zagrebačkog karate saveza. Natjecanje je održano u dva dana, a odlične su rezultate ostvarili članovi Karate klubova Drniš i Šibenik.

Prvog dana bio je sudar gradova na kojem su u ekipnom nastupu svoje snage odmjerili predstavnici grada Zagreba, predstavnici Venecije i predstavnici Budimpešte, a slavili su borci Zagreba. Drugo mjesto je zauzela ekipa Budimpešte.

U nedjeljnom, turnirskom dijelu natjecanja nastupilo je 980 boraca iz 13 europskih zemalja u svim uzrasnim kategorijama. Županijski karate polučio je izvrstan rezultat.

Članica karate kluba Šibenik, Lucija Čatlak, odličnim borbama osigurala je srebrnu medalju u kategoriji seniorki do 61kg. A njen trener, Drnišanin Ivan Zoričić, uvjerljivim pobjedama slavio je u kategoriji seniora preko 84kg. Dok su ostali natjecatelji karate kluba Šibenik Petra Čatlak i Bruna Cvitanović te predstavnik karate kluba Drniš, Roko Čupić svoj nastup završili u eliminacijskom dijelu natjecanja.

Klupski stožer izuzetno je zadovoljan polučenim rezultatima, te se u istom smjeru nastavlja već idući vikend kada karataši nastupaju na jakom međunarodnom turniru u Čitluku.