OBJAVA: 22.10.2018, 15:08h   •   IZMJENA: 22.10.2018, 15:08h   komentara   •     ISPIŠI

Grand Prix Montenegro

Karataši Šibenika 1066 nastavili uspješan niz medalja: Istaknuli se i u Herceg Novom

22.10.2018, 15:08h

Karate klub Šibenik 1066 nastavlja svoju uspješnu sportsku priču. Šibenske karateke proteklog vikenda nastupile su na Grand Prix Montenegro koji je okupio preko 700 natjecatelja (62 kluba iz 11 država), a održan je 21.10.2018 u Herceg Novom (Crna Gora).

Šibenski klub nastavio je nizati odlične rezultate, a ovaj put nastupio je s 10 natjecatelja pojedinačno te jednom ekipom. Najuspješniji u šibenskim redovima bili su Lucija Mileta koja je briljirala u  kategoriji kadetkinje +54kg te Luka Durbić u kategoriji učenika.

Srebrne medalje osvojili su Karlo Ramljak (mlađi kadeti), Kiara Šarić (mlađe kadetkinje) i Mare Mileta (učenice). Također ženska ekipa (Mare Mileta, Antea Mileta i Klara Lakoš) u kategoriji učenica izborile su finale te osvojile srebrno odličje.

Brončane medalje osvojili su Mile Matić (mlađi kadeti), Bruna Cvitanović (juniorke i seniorke), Antea Mileta (mlađe učenice), Klara Lakoš (učenice), te Luka Durbić (mlađi kadeti).

Bio je ovo još jedan uspješan nastup  šibenskih karataša  koji osim što nižu odlične rezultate ujedno i na najbolji način prezentiraju svoj klub i grad kako na domaćim tako i na međunarodnim turnirima.

Već idućeg vikenda natjecatelji karate kluba Šibenik 1066 imaju  priliku nastaviti uspješan niz  u Ivanić Gradu.