OBJAVA: 22.10.2016, 22:32h   •   IZMJENA: 22.10.2016, 22:32h   komentara   •     ISPIŠI

Novo natjecanje već ove nedjelje

ŠibenikIN Karatašima Šibenika 11 medalje u Kaštelima: Najuspješniji s dva zlata Toma Mileta
22.10.2016, 22:32h

Prvi dan natjecateljskog vikenda, karataši Karate kluba Šibenik, odradili su uspješno. Nastupili su na međunarodnom turniru Kaštele open, pod vodstvom trenera Ivana i Zorana Zoričića te osvojili ukupno 11 medalja.

Najuspješniji u redovima Šibenčana bio je Toma Mileta osvojivši dva zlatna odličja, jedno u učenicima - 46 kilograma i mlađi kadeti - 45 kilograma. Zlatom su se također okitili David Zoričić u disciplini mlađi kadeti - kate, Stipe Orlović kadeti do 63 kilograma, Kiara Šarić mlađe učenice + 36 kilograma.

Srebrom se okitila Lucija Mileta u kategoriji kadetkinje do 47 kilograma te broncom u kategoriji mlađih kadetkinja do 50 kilograma. Srebrno odličje je osvojila i Lucija Ramadža u kategoriji seniorke - kate.

Brončanim odličjem su se okitile Mia Kitarovic u kategoriji kadetkinje – 54 kilograma i Marta Dulibić u kategorijama seniorke do 68 kilograma i seniorke - otvorena.

Iz klupskog stožera ne kriju zadovoljstva ostvarenim rezultatima te već sutra putuju na novi turnir - 2. Kup Rudolf Perišin koji se održava u Križu pored Zagreba.