OBJAVA: 28.05.2017, 13:20h   •   IZMJENA: 28.05.2017, 13:20h   komentara   •     ISPIŠI

Nastavlja se napredak

Međunarodni turnir na otoku Krku: Novi uspjesi šibenskih i drniških karataša

Š. I. Međunarodni turnir na otoku Krku: Novi uspjesi šibenskih i drniških karataša
28.05.2017, 13:20h

Otok Krk ovog vikenda ugostio je preko 600 karataša u svim uzrasnim kategorijama, koji su se okupili u Malinskoj. Odlične rezultate polučili su karataši iz naše županije tj. karataši iz karate kluba Šibenik i karate kluba Drniš.

Najuspješniji bio je Karlo Ramljak koji je slavio u kategoriji učenika do 30 kilograma osvajanjem prvog mjesta i zlatne medalje dok je u starijoj uzrasnoj kategoriji mlađih kadeta do 36 kilograma osvojio srebrno odličje.

Još dva srebra u redovima Drniša osvojili su Anamarija Jukica u kategoriji učenica do 40 kilograma i Stipe Mijatović u kategoriji učenika do 42 kilograma.

U redovima karate kluba Šibenik u finale su ušli Bruna Cvitanović (seniorke open), Mia Kitarović (kadetkinje -54 kilograma), Mare Mileta (cicibanke +26 kilograma) i Luka Stošić (mlađi kadeti – 52 kilograma) te osvojili srebrna odličja.

Kroz repasažni dio do brončanih odličja stigli su Marta Dulibić (seniorke open), Mia Kitarović (kadetkinje open), Nardo Vladić (mlađi kadeti -45 kilograma i kadeti -52 kilograma).

U šibenskom kao ni u drniškom klubu ne kriju zadovoljstvo ostvarenim rezultatima koji ukazuju na konstantno napredovanje kako na domaćoj tako i na međunarodnoj sceni.