Još jedan uspjeh članova KK Šibenik 1066

Medalje za Tomu Miletu i Karla Ramljaka, kao i bodovi za Europsko prvenstvo

Borilački sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   14.11.2021 u 08:51

KK Šibenik 1066
Još jedan uspješan vikend za karate klub Šibenik 1066. Naime, u Poreču je održan Eurokup Istra 2021. za sve uzraste u katama i borbama, koji je ujedno jedan od tri izborna turnira za Europsko prvenstvo koje će se održati u veljači (Češka). Šibenski karate klub predstavljala su 4 natjecatelja u uzrastu kadeta, juniora i mlađih seniora u borbama. Osvojili su dvije medalje, kao i bodove za EP.

Mlade karateke uspjele su osvojiti čak dvije medalje u konkurenciji od ukupno 557 natjecatelja iz 84 kluba, okupljenih iz 6 zemalja.

Karlo Ramljak izborio je brončano odličje u kategoriji kadeta do 52kg, dok je njegov klupski kolega Toma Mileta u kategoriji juniora do 76kg također osvojio brončanu medalju.

Natjecale su se još i Marija Radnić u kategoriji kadetkinja do 54kg (5. mjesto) i Lucija Mileta u kategoriji juniorki plus 59kg, no ovaj se put, nažalost, nisu uspjele popeti na postolje. Natjecatelje je pratio trener Ivan Zoričić.