OBJAVA: 25.03.2019, 08:57h   •   IZMJENA: 25.03.2019, 08:59h   komentara   •     ISPIŠI

Odličan vikend

Mladi taekwondo borci Jurja Dalmatinca osvojili 4 zlata i broncu na Čigra openu

PIŠE Š.I.
25.03.2019, 08:57h

Članovi šibenskog taekwondo kluba Juraj Dalmatinac nastupili su sa 6 članova na turniru Čigra open 2019. održanom u Zagrebu u Domu sportova, a osvojili su 4 srebra i jednu broncu.

Najduži put do finala imale su Ira Lambaša u kategoriji kadetkinja preko 59 kg i Laura Lokas u kategoriji mlađih kadetkinja do 39 kg.

Ira je u četvrtfinalu tehničkim nokautom pobijedila protivnicu iz kluba Tigar Zagreb, a u polufinalu je svladala protivnicu na isti način. U finalu je izgubila 7:5 od protivnice iz Ogulina.

Laura Lokas je u četvrtfinalu prekidom pobijedila protivnicu iz Zaprešića, a u polufinalu protivnicu iz kluba Banija rezultatom 14:3. Finalnu borbu je izgubila od protivnice iz Zaprešića 22:12.

Srebrne medalje su osvojili i Nora Lokas u kategoriji kadetkinja do 41 kg kao i Lucija Desanić u kategoriji kadetkinja do 59 kg.

Brončanu medalju je osvojio Xingyu Chen.

Na ovom natjecanju je nastupilo preko 300 natjecatelja iz 42 kluba.

Na ovom natjecanju, borce šibenskog kluba su pratili treneri Zoran Huljev i Ivana Lambaša.