OBJAVA: 01.04.2019, 14:57h   •   IZMJENA: 01.04.2019, 15:19h   komentara   •     ISPIŠI

Bushido open 2019.

Napredak je itekako vidljiv: Karataši Šibenika 1066 iz Banja Luke donijeli 17 medalja

01.04.2019, 14:57h

Ekipa karate kluba Šibenik 1066 marljivo radi, natječe se i prikuplja kako iskustvo tako i nova odličja. Proteklog vikenda put ih je vodio u Banja Luku na Bushido Banja Luka Open 2019. koji se održao u dvorani Borik, a u organizaciji karate kluba Bushido.

Da je organizator odradio dobar posao govore brojke od preko 1 100 natjecatelja iz 10 zemalja što je natjecanje učinilo izuzetno kvalitetnim. Šibenska ekipa je usprkos izuzetnoj konkurenciji polučila odlične rezultate osvojivši 17 medalja (6 zlatnih, 6 srebrnih i 5 brončanih).

- Radili smo ukupno 12 finala i pola od toga osvojili, a dva smo izgubili u zadnjim sekundama – kaže trener Ivan Zoričić.

Najsjajnije kolajne osvojili su: Karlo Ramljak, Toma Mileta, Slaven Milošević, Mare Mileta, Luka Durbić i Antea Mileta.

Srebra su osvojili: Roko Županović, Roko Rončević, Mare Mileta, Nardo Vladić, Marija Radnić i Ante Kaleb.

Brončana odličja osvojili su: Roko Vlahov, Lucija Mileta, Mateo Perišić, Dario Turk i Antea Mileta.

Kao i uvijek, u trenerskom stožeru ne kriju zadovoljstvo dinamikom napretka njihovih natjecatelja. Kažu da je ovo bila samo još jednu stanica na njihovom sportskom putu, a oni nastavljaju svojom zacrtanom putanjom.