OBJAVA: 18.03.2018, 19:34h   •   IZMJENA: 18.03.2018, 19:34h   komentara   •     ISPIŠI

Zadovoljstvo nastupom

Novi uspjeh za drniške karataše: S Kupa Jadrana vratili se s devet medalja

KK Drniš Novi uspjeh za drniške karataše: S Kupa Jadrana vratili se s devet medalja
18.03.2018, 19:34h

Drniški karataši su nastupili s devet natjecatelja i u konkurenciji s više od 578 natjecatelja su izborili vrijedna odličja na Kupu Jadrana.

Ana Marija Jukica je u briljantnom nastupu izborila drugo mjesto u mlađim kadetkinjama i treće mjesto u kadetkinjama pokazujući veliki potencijal i kvalitetu u izuzetno kvalitetnoj konkurenciji.

Ema Puljić je izborila do finala, ali nije uspjela pobijediti, pa se morala zadovoljiti drugim mjestom. Mateo Perišić je bio vice-prvak u otvorenoj seniorskoj kategoriji i u juniorima -68kg treće mjesto.

Stipe Mijatović je u mlađim kadetima osvojio brončanu medalju. Slavko Mihaljević je osvojio broncu u seniori open kategoriji s kojim je ujedno obilježio svoj ponovni ulazak u borilište nakon tri godine pauze. Svojom borbom je prezentirao raskoš tehnike i snage. Izgubio je zbog opomena, ali bez izgubljenog boda od juniorskog prvaka Hrvatske Vedrana Uzelca.

Karate Klub Drniš radi na formiranju seniorske ekipe natjecatelja i u muškoj i u ženskoj konkurenciji uz kvalitetnu karate školu mlađeg uzrasta.

Rezultata je bilo i u kataškom dijelu natjecanja od Stelle Bačić u kategoriji kadetkinja i juniorki osvojivši broncu u obama kategorijama. To je tek njen početak kako u bavljenju karateom tako i u natjecanju.

- Sve u svemu Karate Klub Drniš je zadovoljan svojim uspjesima na kupu Jadrana – poručili su iz kluba.