Međunarodni turnir u Splitu

Sedam medalja za Judo klub Šibenik: Najsjajnije odličje osvojila je Franka Iljadica

Borilački sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   30.10.2022 u 18:04

Judo klub Šibenik
Jučer se u Splitu održao međunarodni judo turnir Dalmatinski super kup, na kojem je nastupilo i 9 članova Judo kluba Šibenik. Osvojili su ukupno 7 medalja i to jednu zlatnu, dvije srebrne i četiri brončane medalje.

Zlatnom medaljom okitila se Franka Iljadica u kategoriji U 10 -36 kg, srebrnom medaljom okitili su se Vito Copić u kategoriji U 10 -34 kg i Roko Pletikosa u kategoriji U 12 -34 kg, a brončane medalje osvojili su Frane Iljadica u kategoriji U 12 -30 kg, Petra Iljadica u kategoriji U 14 -44 kg, Marko Gulin u kategoriji U 16 -66 kg i Mate Ježina u kategoriji U 16 +81 kg.

Nastupili su još Dominik Zrilić i Toni Mijić koji su zauzeli sedma mjesta u svojim kategorijama.