OBJAVA: 20.12.2011, 16:23h   •   IZMJENA: 20.12.2011, 16:23h   komentara   •     ISPIŠI

Vijestice iz borilačkog sporta

Šibenski borci s punim predblagdanskim torbama medalja

PIŠE Šibenik IN
20.12.2011, 16:23h

Jednu zlatnu, 3 srebrne i 2 brončane medalje ovojili su članovi kikboksing kluba Dalmatino iz Šibenika, na međunarodnom turniru Croatia open 2011. koji je proteklog vikenda održan u Osijeku. Zlato je osvojio Ivan Letica, srebro Roko Baljkas, Marko Jurin i Andrea Brajković, a broncu Sinan Rekić i Dino Brajković.

OKITAŠIMA 19 MEDALJA U KAŠTELIMA

Članovi KK kluba Okit iz Vodica osvojili su 19 medalja na Međunarodnom karataškom kupu Kaštela koji je održan proteklog vikenda. Zlatni su bili  Antonio Vendl, Iva Franjković i Luka Božac.  Na turniru je sudjelovalo 627 natjecatelja iz 54 kluba Hrvatske i BiH. U ovoj godini članovi Okita osvojili su ukupno 113 medalja na raznim prvenstvima i međunarodnim turnirima.

LUCIJA ČATLAK ZLATNA

Šibenski karataši vratili su se sa turinira u Kaštelima  bogatiji za četiri odličja. Lucija Čatlak osvojila je  1 mj u kategoriji juniorki do 59 kg, te 2.mjesto u kat kadetkinja preko 54 kg. Valentina Pašara osvojila je 3.mj u kat. Juniorke preko 59 kg, a Marin Zorica 3.mj u kat juniori do 70 kg.

STIPE I MATEJ PREDVODILI DALMATINCE

Stipe Juras, član tekvando kluba Juraj Dalmatinac iz Šibenika osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju na otvorenom prvenstvu regije u tekvandou za kadete. Njegov klupski kolega Matej Desanić  osvojio je srebrnu medalju.Medalje su osvojili i Leon Mrdeža, Zorica Kovač i Ira Krečak.  Na natjecanju je sudjelovalo 300 natjecatelja. Tekvando klub Juraj Dalmatinac godinu je završio sa 12 osvojenih medalja što  je odličan rezultat s obzirom da djeluje tek godinu dana.