OBJAVA: 13.10.2019, 12:41h   •   IZMJENA: 13.10.2019, 12:41h   komentara   •     ISPIŠI

U Zadru

Sjajan nastup karataša Šibenika: Sudjelovalo osam natjecatelja, svi osvojili odličja

13.10.2019, 12:41h

Ove subote Karate klub "Šibenik" je nastupio na drugome kolu Dalmatinske Lige u Sportskom centru Višnjik u Zadru gdje se okupilo preko 250 natjecatelja iz 19 različitih klubova.

Karate klub "Šibenik" je ovaj put krenuo na put s 8 natjecatelja te su svi osvojili odličja.

Karate klub "Šibenik" je otišao kući sa čak 5 zlatnih medalja koje su osvojili Mirta Lemac, Lucija Bilić, Ante Grizelj, Duje Ramadža i Šimun Ramadža.

No, ne manje vrijedna druga i treća mjesta su osvojili Ana Pentek u službenoj skupini učenica K6, Luca Antunac u skupini učenica i Juraj Škember u kategoriji mlađih učenika.