SADA ČITATE
Srebro i dvije bronce za Kickboxing klub P. Krešimir IV. u Karlovcu, Krluku nova pobjeda
          OBJAVA: 12.02.2019, 20:47h   •   IZMJENA: 12.02.2019, 20:50h   komentara   •     ISPIŠI

Šibenčani uspješni na dva fronta

12.02.2019, 20:47h

Članovi Kickboxing kluba Petar Krešimir IV. bili su itekako aktivni proteklog vikenda, osvojili su nova odličja.

Na međunarodnom turniru u Karlovcu prošli vikend u kickboxingu u disciplini lowkick i osvojili su tri medalje u juniorskoj konkurenciji: jednu srebrnu i dvije brončane.

Petar Topić osvojio je drugo mjesto u kategoriji do 81 kg, a treća mjesta osvojili su Višen Ševo do 75 kg i Andrija Cinotti do 71 kg.

Odmah nakon nastupa juniora u  Karlovcu, Enrico Krluk debitirao je u seniorskoj konkurenciji u srednjoj kategoriji do 75 kg u 4. kolu Hrvatske boksačke lige koje se održalo u Zagrebu i pobijedio Luku Kordića iz Splita na bodove.