OBJAVA: 01.12.2019, 19:46h   •   IZMJENA: 01.12.2019, 19:46h   komentara   •     ISPIŠI

Članovi Judo kluba Šibenik

Zlato i bronca za Lucu Lokas, dva srebra za Filipa Kneza na Kupu Like

01.12.2019, 19:46h

Na ovogodišnjem 27. izdanju međunarodnog judo turnira Kup Lika, koji je ove godine okupio 600-tinjak mladih judaša, nastupio je i šibenski dvojac, Luca Lokas i Filip Knez, te su ostvarili sjajne rezultate.

Luca Lokas je u kategoriji djevojčica U12 -40 kg osvojila zlatnu medalju kao i pehar za najbolju natjecateljicu svoje dobne kategorije. Luca je također nastupila i u starijoj dobnoj kategoriji U14 -40 kg gdje je osvojila brončanu medalju.

Njen klupski kolega Filip Knez osvojio je srebrnu medalju u svojoj dobnoj kategoriji U14 -38 kg, a medalju istog sjaja osvojio je i u starijoj dobnoj kategoriji U16 -38kg.

Šibenske judaše do kraja sezone očekuje još Božićni turnir sljedećeg vikenda, gdje će nastupiti u većem broju, te se također nadaju dobrim rezultatima.