OBJAVA: 01.07.2019, 07:10h   •   IZMJENA: 01.07.2019, 07:10h   komentara   •     ISPIŠI

Članovi Judo kluba Šibenik

Zlato za Lucu Lokas, Filip Knez srebrni, a Dino Arambašić brončani

01.07.2019, 07:10h

Članovi Judo kluba Šibenik, za kraj ovogodišnje polusezone, nastupili su protekle subote na jakom međunarodnom judo turniru Kup Jadrana u Splitu, na kojem je nastupilo preko 550 natjecatelja iz 16 zemalja. Trener Saša Knez poveo je četiri natjecatelja, od kojih se njih troje okitilo medaljama.

Medaljom zlatnog sjaja okitila se Luca Lokas u kategoriji djevojčica U12 -40 kg, te je tako zaključila ovaj dio sezone stopostotnim učinkom.

Srebrnu medalju osvojio je Filip Knez u kategoriji dječaka U14 -38 kg, a medaljom brončanog sjaja okitio se Dino Arambašić u kategoriji dječaka U12 -27 kg.

Marko Gulin koji je nastupio u kategoriji dječaka U12 -50 kg ostao je na korak do medalje izgubivši borbu za brončanu medalju, te je zauzeo peto mjesto.

Za članove Judo kluba Šibenik sada slijedi ljetna stanka pred nove izazove koje nudi drugi dio sezone.