Oglas
  1. Naslovnica
  2. Vijesti
  3. Crna kronika

Nije imao ni kacigu

Nijemac bez vozačke vozio moped u Vodicama, dobio 'čestitku' policije

Ilustracija
Nijemac bez vozačke vozio moped u Vodicama, dobio 'čestitku' policije

Policija je u subotu, 20. lipnja, u 16,05 sati, u Vodicama zaustavila 21-godišnjeg državljanina Njemačke koji je upravljao mopedom šibenskih registarskih oznaka bez zaštitne kacige.

Oglas

Daljnjom kontrolom utvrđeno je da 21-godišnjak upravlja mopedom prije stjecanja prava na samostalno upravljanje vozilom bilo koje kategorije, odnosno da nema položen vozački ispit. Tijekom jučerašnjeg dana vozač je doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Šibeniku, uz podneseni optužni prijedlog kojim se predlaže izricanje novčane kazne u iznosu od 1.480 eura.

Sud je vozača pustio na slobodu te predmet stavio u redovnu proceduru.

Oglas
Najnovije vijesti
1
2
3
4
5
6
Oglas
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE