Povodom svetog Mihovila

20. Kup Šibenika: Škola košarke Dražen Petrovića najbolja, Split drugi, DOŠK treći

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   30.09.2021 u 06:36

Facebook ŠK Dražen Petrović
Dan grada Šibenika i njegovog zaštitnika, svetog Mihovila, Škola košarke Dražen Petrović obilježila je organiziranjem turnira, "20. Kup Šibenika", za dječake rođene 2009./10.g.

U troboju ekipa, ŠK Dražen Petrović, KK Došk i ŠK Split, najviše su pokazali domaći dječaci pobijedivši u obje utakmice i tako osvojili prvo mjesto. Drugo mjesto osvojili su mali Splićani, treće dječaci iz Drniša.

Rezultati:

ŠK Dražen Petrović : KK Došk 56:46

KK Došk : ŠK Split 53:63

ŠK Dražen Petrović : ŠK Split 55:47

Pehare i medalje malim košarkašima uručio je Joško Krička, predsjednik ŠK Dražen Petrović.

Za ekipu ŠK Dražen Petrović nastupali su: Tin Jurić, Vito Šarin, Luka Viljac, Tomislav Dragović, Marul Zlatoper, Ivano Banić, Luka Burazer Iličić, Niko Šarić, Rafael Grubišić, Vice Vudrag, Filip Suton, Lovre Bratić, Ivano Jelovčić, trener: Branko Klisović.