OBJAVA: 14.02.2016, 07:59h   •   IZMJENA: 14.02.2016, 08:02h   komentara   •     ISPIŠI

Bolje od Croatije 2006

Double-double Periša i Cigić vodile košarkašice Šibenika do pobjede u Zagrebu

arhiva/ŠibenikIN Double-double Periša i Cigić vodile košarkašice Šibenika do pobjede u Zagrebu
14.02.2016, 07:59h

Košarkašice Šibenika zabilježile su novu prvenstvenu pobjedu. Ovu su subote u Zagrebu, na krilima Klaudije Periše i Ive Cigić, pobijedile Croatiju 2006 rezultatom 65:59.

Susret su Šibenčanke otvorile vodstvom od 8:0, a osam koševa prednosti imale su i na kraju prve četvrtine (16:8). Do poluvremena Zagrepčanke su uspjele smanjiti na minus pet, no, u idućih deset minuta ekipa Linde Antić Boran ponovno vraća na vodstvo od osam koševa razlike. U zadnjoj dionici igre domaća ekipa nije uspjela ugroziti šibensku pobjedu.

Klaudija Periša s 19 koševa i deset skokova, te Iva Cigić (također 19 koševa) bile su najefikasnije u šibenskim redovima.

Šibenčanke u sljedećem kolu na Baldekinu dočekuju Brod na Savi.