Bolji od Vrijednosnica Osijek

Dramatična završnica s happy endom: Košarkaši GKK Šibenke u Slavoniji stigli do vrlo vrijedne pobjede

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   29.11.2021 u 22:25

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenka upisali su ovog ponedjeljka vrlo važnu pobjedu u Slavoniji. U dramatičnoj završnici pobijedili su Vrijednosnice Osijek rezultatom 78:73.

Poslije prvih deset minuta igre Milačićev je sastav imao vodstvo od dva koša – 23:21. No, u drugoj četvrtini prednost je na strani domaćeg sastava.

S plus devet Osječana ušlo se u drugo poluvrijeme. Šibenčani se vraćaju, a onda u neizvjesnoj završnici stižu do iznimno vrijednih bodova.

Četiri igrača bila su dvoznamenkasta u šibenskim redovima: Bašić je ubacio 16, Jambrović 13, Arslanagić 12, a Kujundžić deset koševa.

Već u srijedu GKK Šibenka igra susret u Levicama u okviru Alpe Adria Cupa.

Vrijednosnice Osijek – GKK Šibenka 73:78 (21:23, 23:12, 14:20, 15:23)
Osijek, Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja 50.
Suci: Krunoslav Peić, Goran Rogić i Mateo Pavičić.
Vrijednosnice Osijek: Makoi (6), Lisica (8), Tomljenović, Tokić, Špehar, Porobić (7), Kuany (16), Bošnjak (10), Topolović (26), Jurić.
GKK Šibenka: Kujundžić (10), Arslanagić (12), Rebić (7), Gulin (9), Bašić (16), Solomun (6), Antić, Jambrović (13), Pleadin (5), Paić.