OBJAVA: 19.10.2020, 22:41h   •   IZMJENA: 19.10.2020, 22:41h   komentara   •     ISPIŠI

Neočekivan poraz

Dubrava iznenadila GKK Šibenku na Baldekinu, 'potopio' ih bivši igrač Pandurić

Facebook Šibenka Dubrava iznenadila GKK Šibenku na Baldekinu, 'potopio' ih bivši igrač Pandurić
19.10.2020, 22:41h

Neočekivan poraz na svom Baldekinu doživjeli su košarkaši GKK Šibenke. Pobijedio ih je Furnir, nekadašnja Dubrava, rezultatom 90:74. Koban je za narančaste bio njihov nekadašnji igrač Luka Pandurić koji je postigao čak 32 koša.

Vodstvo od tri koša (22:19) imali su domaći košarkaši nakon prvih deset minuta igre. Do poluvremena vodstvo su povećali na plus sedam.

Ali u drugom dijelu dolazi do problema. U trećoj dionici igre momčad Dženana Rahimića postigla je samo devet koševa, a primila čak 26.

Nezaustavljiv je u redovima gostiju bio nekadašnji igrač šibenskog sastava Luka Pandurić, neumoljivo je trpao u šibenski koš.

Niti u zadnjoj četvrtini nisu Šibenčani uspjeli se vratiti, zakomplicirati utakmicu, već su gosti stigli do na kraju vrlo uvjerljive pobjede od 16 koševa razlike.

Freeman s 19 i Solomun s 18 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.