Slavile s +24

Fantastična partija šibenskih košarkašica u Osijeku: Izborile finale Kupa Ružice Meglaj Rimac!

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   03.04.2021 u 21:17

Sjajnu utakmicu odigrale su košarkašice Šibenika u Osijeku. S čak +24 (80:56) pobijedile su domaću Mursu čime su izborile nastup u finalu Kupa Ružice Meglaj Rimac.

Drugu godinu za redom ekipa Stipe Bralića igrat će u završnom susretu hrvatskog Kupa. Ovog puta do finala su stigli sjajnom utakmicom odigranom u Slavoniji.

Imale su šibenske košarkašice prednost od sedam koševa na isteku prvih deset minuta igre, a do poluvremena prednost je postala dvoznamenkasta.

I u drugom poluvremenu nastavile su Šibenčanke s neumoljivom igrom, trpale su u domaći koš i na kraju osigurale pobjedu od čak 24 koša razlike.

Amerikanka Washington ponovno je bila na double-double učinku (23 koša, 17 skokova), Jeremić je dodala 19, a Cigić 11 koševa.

Protivnik šibenskim košarkašicama u finalu Kupa bit će dubrovačka Ragusa.