OBJAVA: 21.11.2020, 20:20h   •   IZMJENA: 21.11.2020, 20:20h   komentara   •     ISPIŠI

Domaćini ih nadskakali

GKK Šibenka još čeka pobjedu u gostima: Škrljevo im nanijelo novi poraz

GKK Šibenka/arhiva GKK Šibenka još čeka pobjedu u gostima: Škrljevo im nanijelo novi poraz
21.11.2020, 20:20h

Nakon što su u prošlom kolu pobjedom nad Vrijednosnicama Osijek prekinuli neugodan niz od tri poraza, košarkaši GKK Šibenke poraženi su na gostovanju u Rijeci kod Škrljeva rezultatom 88:77.

Bez bodova vraćaju se košarkaši Dženana Rahimića s Kvarnera. Nadali su se u šibenskim redovima kako bi mogli doći do prvog gostujućeg slavlja, ali od toga ni ovoga puta nema ništa.

Domaćin je prvu četvrtinu završio s osam koševa prednosti, a do odmora prednost je narasla i na dvoznamenkastu.

U drugom poluvremenu zaprijetili su Šibenčani, došli na minus četiri, ali ne i bliže od toga. Momčad iz Čavla ih je dobrano nadskakala i odjurila prema novoj pobjedi.

Miković sa 17, Šarić sa 16 i Freeman s 14 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

Dvostruki program je pred GKK Šibenkom sljedeći tjedan: u srijedu u Kupu gostuju u Zaboku, a za vikend u prvenstvu kod Gorice.

Škrljevo – GKK Šibenka 88:77 (23:15, 22:17, 20:26, 23:19)