Bolji od BC Raiffeisen Flyers Welsa

GKK Šibenka pobjedom u Austriji ostala u igri za prolaz u drugi krug Alpe Adria Cupa

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   21.12.2021 u 21:20

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke upisali su važnu pobjedu u Alpe Adria Cupu. Na gostovanju kod BC Raiffeisen Flyers Welsa u Austriji slavili su rezultatom 83:79.

Otputovali su Šibenčani u Austriju sa samo osam igrača. Razlog su naravno epidemiološki uvjeti. No, nije ih to omelo da dođu do vrijednih bodova.

Prva četvrtina protekla je u znaku domaćina koji su osigurali vodstvo od 12 koševa na isteku prvih deset minuta igre (29:17). Sjajno odgovara Milačićev sastav u drugoj četvrtini. Postižu 23 koša, a primaju samo devet.

Neizvjesno je u drugom poluvremenu i u završnici utakmice. Šibenski je sastav mirnije ruke i na kraju slavi pobjedu rezultatom 83:79.

Paić s 20 koševa i devet skokova bio je prvo ime GKK Šibenke. Dvoznamenkasti su bili i Bašić (16) i Arslanagić (14).

Ovom pobjedom Šibenčani su ostali  u igri za nastavak natjecanja u Alpe Adria Cupu.