OBJAVA: 25.10.2019, 20:37h   •   IZMJENA: 25.10.2019, 20:37h   komentara   •     ISPIŠI

Četvrta prvenstvena pobjeda

GKK Šibenka vratila se pobjedama na Baldekinu: Škrljevo ostalo na -12

Facebook GKK Šibenka GKK Šibenka vratila se pobjedama na Baldekinu: Škrljevo ostalo na -12
25.10.2019, 20:37h

Košarkaši GKK Šibenke upisali su još jednu prvenstvenu pobjedu. Na svom su se Baldekinu vratili pobjedama, upisali su drugu pobjedu u nizu, odnosno ukupno četvrtu ove sezone. Rezultatom 82:70 bili su bolji od Adria Oil Škrljeva.

Dobro su domaći košarkaši ušli u utakmicu, imali su vodstvo od početka. A jedini gostujući igrač koji je dugo vremena bio jedini strijelac gostiju bio je Domagoj Vrkić, svojedobno i igrač kluba s Baldekina.

Nakon plus osam u prvoj četvrtini, do poluvremena prednost je narasla na okruglih deset koševa.

Bila je prednost šibenskih košarkaša i dosta veća u prvom dijelu, ali početkom drugog dijela stigli su Riječani i na samo šest koševa zaostatka u jednom trenutku. No, nije momčad Mira Jurića dozvolila im da se u potpunosti vrate u susret.

U zadnjoj dionici igre nije Škrljevo više uspjelo zaprijetili, otplovili su domaći košarkaši prema novoj pobjedi.

Vladović sa 17, Nakić s 15, te Mileković i Dašić s po 14 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

U sljedećem kolu GKK Šibenka igra protiv Cibone u Zagrebu.

GKK ŠIBENKA – ADRIA OIL ŠKRLJEVO 82:70 (24:16, 26:24, 16:15, 16:15)
Šibenik, dvorana na Baldekinu, gledatelja 600.
Suci: Martin Vulić (Zadar), Leo Roglić (Split), Roko Hordov (Zadar).
GKK Šibenka: Cobb, Mileković (14), Šarić (4), Vuko (8), Gulin, Bašić (3), Z. Ivišić, Primorac (7), T. Ivišić, Dašić (14), Nakić (15), Vladović (17). Trener: Miro Jurić.
Škrljevo: Pandurić (2), Cvitković, Barnjak (15), Benković, Boban (2), Batur (10), Kolić, Gospić (13), Riewer (7), Bjelanović, Vrkić (21), Šekelja. Trener: Damir Rajković.