OBJAVA: 05.12.2019, 06:49h   •   IZMJENA: 05.12.2019, 06:49h   komentara   •     ISPIŠI

Bolje od KAŽL

Facebook Naši Tići I u Kupu košarkašice Šibenika upisale pobjedu: Na putu do Final foura stoje Zadranke
05.12.2019, 06:49h

Košarkašice Šibenika upisale su još jednu pobjedu, ovog puta u Kupu Ružice Meglaj Rimac. U Splitu su pobijedile Košarkašku akademiju Žana Lelas rezultatom 99:76.

Drugoligaš iz Splita, vodeća ekipa Druge lige jug, nije se mogla ravnopravno nositi s kvalitetnijim šibenskim košarkašicama koje su od starta pokazale tko je gazda na parketu.

Već u prvoj četvrtini ostvarile su značajnu prednost, koju su udvostručile do poluvremena, pa su mirno i bez ikakvih problema odradile drugo poluvrijeme.

Josipa Silov s čak 28 koševa bila je prvo ime utakmice.

Za plasman na Final four Kupa Šibenčankama na putu stoji još samo Zadar.

KAŽL – Šibenik 76:99 (17:31, 15:29, 25:17, 19:22)

KAŽL: Jakelić, Ljubić 4, Nejašmić 5, Papak, Bešlić 16, Lokica 13, Pavić 12, Šošić, Ljubos 9, Puljak, Zovko 17. Trenerica: Žana Lelas.
Šibenik: K. Puljić 14, Vukšić 13, Chiabov 2, Cigić 17, Šarić 9, Skrozić, Ćaleta, Džafić 15, Tomičić 1, Silov 28. Trener: Stipe Bralić.