OBJAVA: 11.11.2011, 13:48h   •   IZMJENA: 11.11.2011, 13:48h   komentara   •     ISPIŠI

Uvjerljiva pobjeda

Jolliette se vratile pobjedničkim navikama

PIŠE Šibenik IN
11.11.2011, 13:48h

Nakon neočekivanog poraza na vlastitom parketu od Novog Zagreba, naše košarkašice bile su vrlo uvjerljive na gostovanju u Puli.

U unaprijed odigranom susretu 5.kola A-1 lige, Jolliete su savladale Rockwoll Pulu sa uvjerljivih 76:55. Naše košarkašice dominirale su od početka, i već u prvoj četvrtini napravile +11 (11:22).

U nastavku susreta domaće su pokušale u drugoj četvrtini smanjiti prednost, no odlična igra u obrani, na domaći zonski napad nije im dozvolila da se približe. Nakon odmora prednost Šibenčanki je i dalje rasla, pa su na kraju susreta od novog trenera Dragana Ognjenovića prigodu dobile sve igračice.

Najefikasnije u redovima naših košarkašice bile su Ana Semren i Ana Vrsaljko sa po 18 poena, a priključila im se i Irena Čunčić sa 15 ubačaja.

ŽKK Rockwool Pula – ŽKK Jolly JBS 55:76

(11:22, 16:16, 16:19, 12:19)

Strijelci: Semren 18, Vrsaljko 18, Čunčić 15, Ivanković 10, Mišura 8, Cigić 2, Chiabov 2, Duić 2, Periša 1