OBJAVA: 23.12.2016, 20:39h   •   IZMJENA: 23.12.2016, 22:13h   komentara   •     ISPIŠI

Stotkom nastavljen pobjednički niz

Jolly JBS lako stigao do desete pobjede: Na Baldekinu bolji od Hermes Analitice

arhiva/ŠibenikIN Jolly JBS lako stigao do desete pobjede: Na Baldekinu bolji od Hermes Analitice
23.12.2016, 20:39h

Utakmica protiv Hermes Analitice na Baldekinu za košarkaše Jolly JBS-a bila je rutinsko odrađivanje posla. Slavili su sa 100:59 ostvarivši jubilarnu desetu pobjedu ove sezone.

Od starta je bilo jasno kako je razlika u kvaliteti evidentna. I odmah se Velićev sastav odvojio, nakon što su gosti poveli s 3:0 što je bilo njihovo jedino vodstvo na utakmici. Već do prvog odmora domaća je momčad otišla na devet koševa razlike.

Do poluvremena prednost je još značajno narasla. Zabili su igrači Jolly JBS-a 50, a primili 29. Jednako ozbiljno Jolly JBS igra i u nastavku utakmice bez obzira na to što je pitanje pobjednika odavno riješeno.

Veliko vodstvo omogućilo je domaćem treneru da rotira igrače, pa su značajniju minutažu dobili i mladi Perković i još mlađi Klepo. A jedini igrač koji je ostao bez postignutog koša je Marić.

U uvjerljivoj pobjedi najefikasniji u redovima Jolly JBS-a bili su Brkić sa 17, Papac s 15, Novačić s 14, Markulin s 13, Bilinovac s 12 i Došen s deset koševa.

Odličnu polusezonu u 2016. godini Jolly JBS zaključit će gostovanjem u Osijeku.

Prije utakmice sportski direktor Jolly JBS-a Davor Vidačak uručio je ček dr. Jakši Škugoru na iznos od 30 250 kuna. Riječ je o sredstvima prikupljenim na gradskom derbiju od prije dva tjedna, a koja su namijenjena liječenju 3-godišnje Šibenčanke Eve Rožajac.

JOLLY JBS – HERMES ANALITICA 100:59 (21:12, 29:17, 26:11, 24:19)