OBJAVA: 09.12.2018, 20:30h   •   IZMJENA: 09.12.2018, 20:30h   komentara   •     ISPIŠI

Slavile s +21

Još jedna pobjeda Šibenčanki u Kupu: Izborile nastup među osam najboljih ekipa

Facebook Naši Tići Još jedna pobjeda Šibenčanki u Kupu: Izborile nastup među osam najboljih ekipa
09.12.2018, 20:30h

I drugi dan zaredom košarkašice Šibenika upisale su pobjedu nad osječkom Mursom. Ovog puta u Kupu, bilo je +21 za ekipu Stipe Bralića – 79:58.

Nakon subotnje pobjede u prvenstvu, Šibenčanke su stigle i do druge pobjede nad domaćim sastavom. S 19:17 vodile su šibenske košarkašice na kraju prve četvrtine, a do poluvremena prednost je već postala dvoznamenkasta.

Deklasirale su Šibenčanke domaći sastav u trećoj dionici igre, bilo je 29:8 i dilemi oko pobjednika više nije bilo. Zadnja četvrtina bila je samo odrađivanje posla. Mursa je malo uspjela smanjiti zaostatak, no, šibenska je pobjeda čista i zaslužena.

S 25 koševa i sedam skokova Mia Vukšić bila je prvo ime utakmice. 15 koševa ubacila je Borič, a 14 Mihić (dodala je i 11 skokova).

Ovom pobjedom šibenske su košarkašice izborile nastup među osam najboljih u Kupu Ružice Meglaj Rimac.