OBJAVA: 29.02.2020, 18:34h   •   IZMJENA: 29.02.2020, 18:34h   komentara   •     ISPIŠI

'Ugasile' Plamen

Još jedna pobjeda za košarkašice Šibenika: S bodovima se vraćaju iz Požege

29.02.2020, 18:34h

Košarkašice Šibenika stigle su do još jedne prvenstvene pobjede. Na gostovanju su rezultatom 91:63 pobijedile Požegu.

Nakon prvih deset minuta ekipe su bile izjednačene, na semaforu je svijetlilo 23:23. Ali do odmora odjurile su Šibenčanke koje su se odvojile na dvoznamenkastu prednost.

I iduće dvije četvrtine otišle su na stranu Bralićeve ekipe. Prednost je stalno rasla, a na kraju se zaustavila na plus 28.

Josipa Silov u novu je pobjedu ugradila čak 27 poena, Puljić je dodala 17, Cigić 14, Džafić 12, a Obratov deset koševa.

Šibenske će košarkašice u sljedećem kolu na Baldekinu ugostiti Trešnjevku.