OBJAVA: 25.04.2019, 18:41h   •   IZMJENA: 25.04.2019, 18:41h   komentara   •     ISPIŠI

Final four sve bliže

Kadeti GKK Šibenika slave vrlo važnu pobjedu: Lider Cedevita pao na Baldekinu

Iznimno važnu pobjedu ostvarili su kadeti GKK Šibenika u Jedinstvenoj ligi. Na Baldekinu su sa 87:78 pobijedili vodeću momčad lige – Cedevitu.

Facebook Naši Tići/arhiva Kadeti GKK Šibenika slave vrlo važnu pobjedu: Lider Cedevita pao na Baldekinu
25.04.2019, 18:41h

Vodstvo od deset koševa razlike gosti su imali na kraju prve četvrtine – 29:19. Ali do poluvremena vratili su se mladi Šibenčani na zaostatak od četiri koša.

U obje iduće četvrtine momčad Branka Klisovića bila je efikasnija od protivnika. Preuzeli su vodstvo u trećoj dionici igre, a u zadnjoj su ga još malo povisili do konačnih plus devet.

Pleadin je ubacio 26 koševa, Vrančić 20, Živković 16. Zbog ozljede T. Ivišić nije igrao.