Loša šuterska večer

Ključna treća četvrtina: Porazom u Jazinama GKK Šibenka zakomplicirala sebi situaciju

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   25.03.2022 u 20:30

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
GKK Šibenka 'vratila je u život' Sonik Puntamiku. Gotovo već otpisana zadarska momčad, koja je nanizala 10 prvenstvenih poraza, slavila je nad Milačićevom momčadi rezultatom 86:82 i tako zakomplicirala prvenstvo.

Šibenčani su u prvom kolu Lige za ostanak slavili kod Alkara u Sinju. U Jazinama su tražili drugu pobjedu kako bi se Zadranima još više odvojili, no, situacija se samo još dodatno zakomplicirala.

Prvo je poluvrijeme bilo uglavnom izjednačeno. Ali u trećoj dionici igre došlo je do odluke: tu su domaćini bili efikasniji i stekli su prednost koju GKK Šibenka do kraja utakmice nije uspjela dostići.

Loš je bio šibenski šut u Jazinama, a ni obrana nije bila na visini zadatka, pa je Sonik nakon više od tri mjeseca stigao do pobjede.