OBJAVA: 14.06.2016, 17:04h   •   IZMJENA: 14.06.2016, 17:04h   komentara   •     ISPIŠI

Minimalan poraz od Splita

arhiva Kobna treća četvrtina: Dječaci OKK Dražen Petrović četvrti na državnom prvenstvu
14.06.2016, 17:04h

Dječaci Škole košarke Dražen Petrović osvojili su četvrto mjesto na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu. A medalja im je za malo izmakla, jer u posljednjem su susretu s 42:38 poraženi od Splita.

Igrali su odlično mladi šibenski košarkaši, koje vodi Zoran Huljev, odlično tijekom cijelog turnira. Nizali su pobjede sve do same završnice turnira.

A tamo ih je prvo, u polufinalu, pobijedio Zagreb rezultatom 66:32. Daleko neizvjesnije bilo je u utakmici za treće mjesto, a Šibenčane je medalja koštala treća četvrtina u kojoj nisu uspjeli postići niti jedan koš (završilo 10:0 za Splićane).

Bez obzira na dva zadnja poraza, dječaci Dražena Petrovića ostavili su sjajan dojam osvojivši četvrto mjesto u konkurenciji 36. momčadi što je, naravno, veliki uspjeh.