Ostale u igri za finale

Konačno je pala i dubrovačka Ragusa: Košarkašice Šibenika slavile u Dubrovniku

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   17.04.2021 u 18:56

Facebook Naši tići/arhiva
Samo šest dana nakon gubitka finala domaćeg Kupa od dubrovačke Raguse, košarkašice Šibenika pobijedile su tu istu Ragusu i to u Dubrovniku. Bilo je 65:60 za šibenski sastav.

Prvo poluvrijeme pripalo je Dubrovkinjama. Imale su plus dva na kraju prve četvrtine, odnosno okruglih plus deset na poluvremenu.

Do zadnjih deset minuta igre Šibenčanke su smanjile zaostatak za samo dva koša, da bi briljantno odigrale zadnju dionicu igre. Svele su domaće košarkašice na samo sedam postignutih koševa, zabile su, na drugoj strani 20 i stigle do pobjede.

Ponovno je sjajna bila Washington, zabila je 20 koševa, Cigić je dodala 14, a Jeremić 12.

S ovom pobjedom ekipa Stipe Bralića ostala je u igri za finale domaćeg prvenstva.

Ragusa - Šibenik 60:65 (18:16, 22:14, 13:15, 7:20)
Dubrovnik, dvorana u Gospinom polju. Bez gledatelja.
Suci: Josip Jurčević, Roko Hordov, Dino Vukušić.
Ragusa: Pocrnjić, Stojanović (15), Čagalj (3), Miloglav (4), Matić (11), Baletić, Todorić (17), Vrsaljko (6), Majstorović (1), Putica, Ivanišević, Silov (3).
Šibenik: Washington (20), Ujević (10), Barišić, Tabula, Cigić (14), Jeremić (12), Skrozić, Šarić, Ćuklin (2), Dujić (7).