OBJAVA: 15.12.2015, 20:20h   •   IZMJENA: 15.12.2015, 20:20h   komentara   •     ISPIŠI

Povratak pobjedama

Košarkaši DOŠK-a uvjerljiv protiv Amfore

15.12.2015, 20:20h
IZVOR: Radio Drniš

Košarkaši DOŠK-a vratili su se pobjedama nakon dva gostujuća poraza od Dražena Petrovića i Diplomusa. U dvorani drniške osnovne škole bili su uvjerljivi protiv Amfore iz Makarske 93:58.

Najprije su se svi zajedno trebali dobro rastrčati u hladnoj drniškoj dvorani, pa je razlika za DOŠK u prvom poluvremenu bila samo deset razlike. Utakmica niti jednom rezultatski nije dolazila u pitanje. U drugom poluvremenu, kad su se igrači donekle ugrijali, prednost je otišla i na 30 koševa razlike. Koš gostiju zatrpao je najbolji DOŠK-ov igrač dosadašnje sezone Domagoj Stojanović. Na kraju se zaustavio na 32 koša, piše web stranica Radio Drniša.

Priliku su dobili svi igrači koji su bili u kadru za utakmicu, a valja notirati da se u momčad DOŠK-a nedavno vratio i Marko Pavelić.

Idući vikend DOŠK bi mogao nastaviti domaći niz pobjeda jer će u Drnišu dočekati u zaostaloj utakmici trećeg kola najslabiju momčad lige - Metković.