Na Baldekinu

Košarkašice Šibenika porazom otvorile sezonu: Mladi domaći sastav nije mogao protiv Požežanki

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   04.10.2021 u 15:02

Facebook ŽKK Plamen Požega
U prvom kolu nove sezone košarkašice Šibenika, u iznimno pomlađenom sastavu, poražene su na Baldekinu od Plamen Požege rezultatom 95:58.

U podosta promijenjenom sastavu u odnosu na lani košarkašice Šibenika startale su u novu sezonu. Mlade, domaće igračice dobro su se držale u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 16:16.

Druga je dionica igre u potpunosti pripala gošćama koje su se raspucale, zabile su čak 31 koš i odjurile na nedohvatljivu prednost.

Obje su ekipe u trećoj četvrtini postigle po 20 koševa, no, razlika u korist Požežanki još je porasla u zadnji deset minuta igre.

Ćuklin s 15 i L. Milković s 14 koševa bile su najefikasnije u šibenskim redovima.

Šibenik – Plamen Požega 58:95 (16:16, 12:31, 20:20, 10:28)
Šibenik: Dragović 0, Baban 1, Vučković 8, J. Milković 1, Ćuklin 15, Čala -, Šuperba -, Branisavljević -, Šarić 19, L. Milković 14. Trener: Stipe Bralić.
Plamen Požega: Ivezić 17, A.Berger 0, Bašić 3, Maričević 2, Griffin 8, Kešljević 0, Džafić 11, La.Hrmić 26, La Mama 24, Will 4, Miškulin -. Trener: Vladimir Englman.