OBJAVA: 24.10.2020, 19:13h   •   IZMJENA: 24.10.2020, 19:13h   komentara   •     ISPIŠI

Najefikasnije Ujević i Silov

Košarkašice Šibenika upisale još jednu pobjedu: Bolje od Pule na Baldekinu

Facebook Naši Tići Košarkašice Šibenika upisale još jednu pobjedu: Bolje od Pule na Baldekinu
24.10.2020, 19:13h

Košarkašice Šibenika zabilježile su još jednu prvenstvenu pobjedu. Na Baldekinu su rezultatom 83:76 pobijedile Pulu.

U utakmicu su bolje ušle gošće. Ekipa Stipe Bralića nije u tom razdoblju igre obrambeno mogla parirati gošćama koje su ubacile čak 29 koševa i Šibenčanke su bile na minus devet.

U drugoj znatno bolje izdanje šibenske ekipe. Posložila se obrana, pa su gošće postigle samo 11 koševa i domaća je ekipa gotovo u potpunosti uhvatila egal.

Naznaka pobjednika nije bilo niti nakon treće četvrtine, pa je odluka pala u zadnjih deset minuta. A tu su šibenske košarkašice ponovno bile sjajne: ubacile su čak 27 koševa i tako stigle do još jedne pobjede.

Najefikasnije u šibenskim redovima bile su Ivana Ujević i Josipa Silov koje su postigle po 17 koševa, 16 je dodala Iva Cigić, a Antica Tabula 14.