OBJAVA: 16.12.2018, 00:33h   •   IZMJENA: 16.12.2018, 00:33h   komentara   •     ISPIŠI

Derbi začelja

Lakše se diše: Paić predvodio košarkaše Šibenika do pobjede nad Boscom

Košarkašima GKK Šibenika nasušno je trebala pobjeda nad davljenikom Boscom. I uspjeli su je ostvariti, na svom Baldekinu slavili su rezultatom 81:68.

Facebook GKK Šibenik Lakše se diše: Paić predvodio košarkaše Šibenika do pobjede nad Boscom
16.12.2018, 00:33h

Lakše se diše na Baldekinu nakon pobjede nad momčadi koja je u dosadašnjem dijelu sezone ostvarila jednu pobjedu. Odlično je momčad Mira Jurića ušla u utakmicu, poveli su 12:0, a onda gosti rade još veću seriju, od čak 15:0. Na kraju četvrtine minimalna je prednost na šibenskoj strani – 18:16.

Druga četvrtina protekla je u znaku raspoloženog Paića koji je bio nezaustavljiv, pa je njegova momčad došla do okruglih plus deset koševa prednosti na poluvremenu – 37:27.

U trećoj dionici igre gosti su uspjeli tek neznatno smanjiti šibensku prednost, da bi sve dileme oko pobjednika bile riješene početkom zadnje četvrtine.

Upisali su tako Šibenčani iznimno važnu pobjedu, a već u utorak čeka ih gostovanje na Višnjiku.

S 21 postignutim košem Pavao Paić bio je najefikasniji domaći igrač.

GKK ŠIBENIK - BOSCO 81:68 (18:16, 19:11, 15:16, 29:25)