Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!
Ženski košarkaški klub Šibenik nastavlja s izgradnjom ekipe za iduću sezonu, u kojoj će se natjecati i u regionalnoj (WABA) ligi. Novi ugovor potpisan je s reprezentativkom Mijom Vukšić, koja bi trebala imati bitnu ulogu u ekipi koju uspješno vodi Stipe Bralić.
Šibenska šuterica ostat će i ovu sezonu na Baldekinu, nakon što je lani posljednji dio sezone propustila zbog ozljede, samim time i finale Premijer lige.
- Vjerujemo da je ozljeda prošlost i da sa zdravom Mijom krećemo u novu sezonu i izazove koji nas očekuju - poručili su s Baldekina.
Mia je posljednju utakmicu na Baldekinu odigrala u ožujku, ali u dresu reprezentacije, u pobjedi protiv Grčke, pa joj povratnička sezona u šibenskom dresu nije završila na željeni način.
Podsjetimo, osim narančastog dresa, Mia je 5 godina nastupala za dva američka koledža Kansas i San Francisco, gdje je i diplomirala.