OBJAVA: 10.03.2019, 19:10h   •   IZMJENA: 10.03.2019, 19:10h   komentara   •     ISPIŠI

Jedinstvena liga

Kadeti GKK Šibenika upisali su i osmu prvenstvenu pobjedu. Nastavili su niz neporaženosti na domaćem terenu, jer su na Baldekinu rezultatom 79:48 pobijedili Osijek.

GKK Šibenik Nastavljen pobjednički niz na Baldekinu: Kadeti GKK Šibenika sigurni protiv Osijeka
10.03.2019, 19:10h

Vrlo brzo riješene su sve dileme oko pobjednika. Primili su Šibenčani samo devet koševa u prvih deset minuta igre, a zabili su 26. Do poluvremena prednost je još narasla.

Drugi dio utakmice bio je rutinsko odrađivanje posla za sastav Branka Klisovića.

Ivan Živković postigao je 16 koševa, Antonio Klarin 14, Tomislav Ivišić 13, Frane Antić imao je 11 koševa i 16 skokova, a Juraj Pleadin 9 koševa i 12 skokova.

U idućem kolu kadeti gostuju kod Sonik Puntamike u Jazinama.