OBJAVA: 09.02.2020, 18:27h   •   IZMJENA: 09.02.2020, 18:27h   komentara   •     ISPIŠI

Minus 31

Nekompletne šibenske košarkašice poražene na gostovanju kod lidera Raguse

Facebook Naši Tići/arhiva Nekompletne šibenske košarkašice poražene na gostovanju kod lidera Raguse
09.02.2020, 18:27h

Košarkašice Šibenika, koje su bile bez tri standardne igračice, poražene su na gostovanju kod Raguse rezultatom 92:61.

Za ovaj susret trener Stipe Bralić nije mogao računati na tri važne igračice: Anu Tomičić, Katarinu Puljić i Miju Vukšić.

Domaća ekipa, inače vodeća u ligi, vrlo brzo riješila je sve dileme oko pobjednika. Već do kraja prve četvrtine stekli su +13, a to su još povećali do poluvremena.

U nastavku nije bilo mogućnosti za izjednačenje, iako su Šibenčanke bile znatno efikasnije nego u prvom poluvremenu.

Najefikasnije u šibenskim redovima bile u Džafić s 19 i Silov s 14 koševa.

Idući protivnik šibenskim košarkašicama je Zadar.